Topic: Zmiana nastawienia

Cześć wszystkim smile Ostatnio od znajomego zasłyszałem o takich dziwnych i ciekawych sprawach zarazem. On to był taki człowiek co mu to nigdy nie wychodziło nic i ofiara taka ogólnie. I powiedział, że poczytał jakieś tam książki, z kimś się spotkał i zmienił swoje nastawienie, nad swoim umysłem popracował i teraz to jest zupełnie inny człowiek. Co o tym myślicie? Ma on racje? Czy coś mu się stało?

Re: Zmiana nastawienia

No ogólnie rzecz biorąc to ma racje, bo praca nad własnym umysłem naprawdę wiele może zdziałać. Niektóre rzeczy po prostu głęboko w nas gdzieś tam drzemią i trzeba je po prostu albo obudzić, albo zdusić zależnie od tego ,co chcemy osiągnąć. No tak to już wygląda właśnie. Niech zgadne teraz kolega jest pełen pewności siebie i osiąga same sukcesy?

Właśnie tak! Zupełnie inny człowiek tak jak mówiłem. Sukces za sukcesem, pieniędzy mu przybywa, kobiete sobie znalazł. A dotej pory to na garnuszku rodziców żył, jakieś prace tylko dorywcze robił, bo nikt go nigdzie nie chciał, a kobiety to nawet patrzeć nie chciały na niego. No zmiana o 180 stopni i ja nie mam pojęcia jak to się stało

No to jest właśnie siła podświadomości i jak człowiek zacznie się nastawiać na to, że może, to rzeczywiście może zrobić naprawdę wiele. I nie ma zmiłuj. Po prostu trzeba sobie wszystko przemyśleć, poukładać, poobmyślać i będzie się działo smile

Chyba też sobie zacznę myśleć w taki sposób o sobie i swoim życiu i zobaczymy, co z tego wyjdzie, może coś dobrego się jeszcze uda zrobić, bo też się nie najlepiej układa tongue

Może warto spróbować, a nuż się okaże, że coś dobrego z tego wyjdzie? smile